Ty Jako Tata Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie danych z HDD najlepsze programy darmowe i płatne.

Odzyskiwanie danych z HDD najlepsze programy darmowe i płatne.


Odzyskiwanie danych Jak przeprowadzić skuteczne odzyskiwanie danych na telefonie iPhone

photo

Odzyskiwanie danych z nośnika danychtakim firmą możesz zqaufć.

Odzyskiwanie danych Co może zrobić oprogramowanie do odzyskiwania danych? Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest prawie zawsze całkowicie bezwartościowe we wszystkich sytuacjach i prawie zawsze prawie boleśnie przydatne w innych. Najlepsze z wszystkich programów do odzyskiwania danych recenzja wszystkie sprawiają, że łatwo odzyskać utracone dane z tradycyjnych dysków twardych, kart pamięci flash, kart SD i wielu innych typów przenośnych urządzeń pamięci masowej, w tym smartfon. Oczywiście, odzyskiwanie danych z iPhone’a jest nieco trudniejsze niż w przypadku innych urządzeń, ponieważ urządzenie jest tak złożone, a narzędzia oprogramowania do odzyskiwania danych nie zawsze działają tak dobrze, jak można by się spodziewać. Jednak ten artykuł obejmuje niektóre z najlepszych sztuczek i wskazówek dotyczących odzyskiwania danych dla iPhone’a.

Odtwarzanie danych z telefonu niepłatnych szkiców ale do regularnych zranień.

Jedną z opcji odzyskiwania danych dla iPhone’a jest tworzenie kopii zapasowej iPhone’a. Odzyskiwanie danych https://privatecompanyfinancialreporting.org/odzyskiwanie-danych-z-pendriv-top-5-darmowych-programow/ To nie będzie działać, jeśli straciłeś telefon przez wodę lub wstrząs, ale często jest to dobry pomysł, aby mieć kopię zapasową. Należy to zrobić przed usunięciem telefonu z wody lub nawet wstrząsnąć go, choć. Będziesz chciał utworzyć plik na komputerze o nazwie iPhone backed-up. Jeśli masz dobry dysk flash lub zewnętrzny dysk twardy, należy zapisać tę kopię zapasową jako plik „.bmp” i używać go na iPhone, aby przywrócić dane. Problem z tą metodą jest to, że będziesz musiał użyć domyślnego formatu pliku, który jest dostarczany z komputerem -.bmp jest domyślnym formatem pliku na większości komputerów, więc trzeba będzie przekonwertować go do formatu iPhone, co może być trochę kłopotliwe.

Przywracanie danych z dysku pozornego rzeczywiście mozesz się wysmażyć.

Jeśli masz komputer z systemem Windows i zainstalowane pewne programy, takie jak RegCure i Smartscan, możesz pominąć te kroki i przejść bezpośrednio do części tego procesu dotyczącej odzyskiwania. Programy te odczytają wszystkie pliki na dyskach twardych i przekonwertują je na odpowiednie formaty danych dla Twoich potrzeb. Jednak te programy nie są przeznaczone do formatowania zewnętrznych dysków twardych i nie powinny być używane przez odzyskiwanie danych dla użytkowników iPhone’a bez tej wiedzy.

Przywracanie danych spośród telefonu nie wszystko dorobisz osobiście.

Jeśli masz zewnętrzny dysk twardy, musisz uruchomić komputer, a następnie użyć iTunes. Przejdź do sklepu iTunes, a następnie kliknij ikonę „wybierz dysk/partycję”. Gdy to zrobisz, zobaczysz całą dostępną przestrzeń na komputerze. Następnie musisz kliknąć przycisk „zamontuj” obok dysku i postępować zgodnie z prostymi wskazówkami, które podaje iTunes. Jeśli używasz systemu Windows, będziesz musiał kliknąć przycisk Start na komputerze, a następnie uruchomić program, klikając opcję „szukaj” na pulpicie.

Istnieje kilka różnych opcji odzyskiwania danych, jeśli chodzi o tego rodzaju problem, ale wszystko sprowadza się do iTunes. Większość ludzi już o tym wie, ponieważ jest to program, który służy do przeglądania i słuchania utworów w sklepie iTunes. Jednak odgrywa on również bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych po awarii dysku twardego. Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych musisz się upewnić, że masz zainstalowaną najnowszą wersję programu iTunes.

Niektóre aplikacje do odzyskiwania danych są również dostępne online, jednak nie są one zalecane. Powodem tego jest to, że te aplikacje do odzyskiwania danych są zwykle skierowane do systemów Windows i prawdopodobnie nie będą działać na iPhone’a. To dlatego, że iPhone jest oparty na innej architekturze. Co byłoby prawdopodobnie najlepszym zakładem dla użytkownika Apple, jest szukać trzeciej strony internetowej, która może rzeczywiście pomóc Ci uzyskać dane z powrotem na iPhone’a. Te strony internetowe są rzeczywiście bardzo nowe i zostały wydane tylko na krótki czas, ale okazały się bardzo skuteczne w odzyskiwaniu danych z nawet najbardziej poważnie uszkodzonego iPhone’a.

Odtwarzanie danych nie suma mozesz przyrządzić samodzielnie.

Możliwości odzyskiwania danych na iPhone’a będzie zależeć od wersji systemu operacyjnego Apple, który masz. Darmowa wersja jest ograniczona w swojej funkcjonalności, podczas gdy pełna wersja jest w stanie znacznie więcej i będzie można uzyskać utracone dane z powrotem. Aby sprawdzić, czy dane są możliwe do odzyskania, wszystko co musisz zrobić, to podłączyć iPhone’a do komputera i użyć iTunes. Następnie będziesz mógł zobaczyć listę wszystkich swoich plików, a także będziesz mógł zobaczyć ich lokalizację.

Najbardziej skutecznym sposobem korzystania z narzędzi do odzyskiwania danych, aby odzyskać usunięte pliki jest wykorzystanie techniki „wiercenia”. Jest to metoda odzyskiwania, która została pierwotnie opracowana jako sposób, aby być w stanie zainstalować programy na zewnętrznych dyskach twardych bez konieczności formatowania ich pierwszy. Technika „drill-drill” w zasadzie wykorzystuje mały dysk flash USB w celu osadzenia kopii dowolnego pliku, który chcesz odzyskać do obszaru docelowego. Możesz użyć tej techniki, po prostu kopiując plik audio do iPhone’a, a następnie podłączając pamięć flash USB do urządzenia.

One thought on “Odzyskiwanie danych z HDD najlepsze programy darmowe i płatne.”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post